Zadzwoń do nas
500 56 54 54

Napisz do nas
biuro@turbodpf.pl

Odbierzemy od Ciebie lub wskazanego warsztatu samochodowego
turbosprężarkę / filtr DPF
w promieniu 50km od siedziby naszej firmy

Jak zamówić regenerację?

Zadzwonić pod numer 500 56 54 54 , 500 61 87 87 napisać sms lub e-mail na biuro@turbodpf.pl z danymi wymagającej regeneracji części a my:

  • Jeżeli w magazynie posiadamy potrzebną Państwu turbosprężarkę, bezpłatnie dostarczymy ją w promieniu 40 km od siedziby naszej firmy.
  • Jeżeli nie posiadamy w magazynie gotowej turbosprężarki, a państwo znajdujecie się w promieniu 40km od naszej firmy, odbierzemy, zregenerujemy produkt, a następnie gotowy sprzęt dostarczymy do Państwa. W innym przypadku usługa transportu zostanie zrealizowana przez firmę kurierską.
  • W przypadku czyszczenia DPF/FAP odbierzemy bezpłatnie filtr w promieniu 30 km, zregenerujemy, a następnie dostarczymy gotowy produkt. Jeżeli Państwa firma oddalona jest więcej niż 30 km od naszej siedziby, zamówimy kuriera i odeślemy zregenerowany produkt po 24 h.

Co więcej?

  • Otrzymają Państwo 12-miesięczną pisemną gwarancję bez limitu kilometrów!
  • Do ceny turbiny należy doliczyć kaucję 200 zł, która zostanie zwrócona w momencie oddania używanej turbosprężarki. Kaucja nie jest pobierana w przypadku naprawy produktu dla klienta bezpośredniego.
  • Do każdej turbosprężarki dostarczamy raport z wyważania, a do wyczyszczonego filtra DPF/FAP raport stopnia czystości.
  • Każda turbosprężarka oraz filtr DPF/FAP będzie posiadał dodatkowo unikalny numer nabity na obudowie oraz zawarty w raporcie. Dzięki temu będziecie Państwo mieli pewność, że w przypadku ewentualnej reklamacji jest to podzespół, który montowaliście w pojeździe Klienta.
Ikona bezpłatnt odbiór

Turbosprężarka lub filtr DPF wymaga regeneracji?

Ikona gwanrancji

Potrzebujesz diagnozy filtra lub turbosprężarki?

Ikona oryginalnych części zamiennych

Skontaktuj sie z nami

Ikona certyfikatu

Zregenerujemy turbosprężarkę lub filtr DPF

Szybka wycena

Interesująca usługa:

Regeneracja TurboRegeneracja filtra DPF

Demontaż i montażRegeneracja wysyłkowa z darmowym kurierem