Zadzwoń do nas
500 56 54 54

Napisz do nas
biuro@turbodpf.pl

Odbierzemy od Ciebie lub wskazanego warsztatu samochodowego
turbosprężarkę / filtr DPF
w promieniu 50km od siedziby naszej firmy

NASZA FIRMA ZAJMUJĘ SIĘ DIAGNOSTYKĄ ORAZ NAPRAWĄ WSZYSTKICH STEROWNIKÓW TURBOSPRĘŻAREK HELLA/GARRETT VDO, CONTINENTAL, KKK BORG WARNER SIEMENS, MITSUBISHI!

Jeżeli w Państwa pojeździe pojawiły się poniższe objawy to jest duże prawdopodobieństwo uszkodzenia sterownika turbosprężarki :

-praca pojazdu w trybie awaryjnym

-pojawienie się kontroli świec żarowych

-spadek mocy

-szarpanie, dławienie się silnika

-błąd kontroli doładowania

-brak reakcji podczas wciskania pedału gazu

Często podczas uszkodzeń sterownika turbosprężarki kiedy pojawia się check engine pojazd przechodzi w tryb awaryjny i traci moc, po ponownym uruchomieniu usterka ustaje. Niestety to nie rozwiąże problemu, ponieważ usterka bardzo szybko powróci.

Sterowniki to bardzo deficytowy towar i nie ma możliwości zakupu samego nowego sterownika ewentualnie z całą turbosprężarką, wtedy koszt takiego urządzenia w komplecie to od kilku do kilkunastu tysięcy złotych w zależności od pojazdu !

Ikona bezpłatnt odbiór

Auto pracuje w trybie awaryjnym?

Ikona gwanrancji

Nagły spadek mocy?

Ikona oryginalnych części zamiennych

Zamów regenerację sterownika turbosprężarki

Ikona certyfikatu

Naprawimy Twój sterownik

Szybka wycena

Interesująca usługa:

Regeneracja TurboRegeneracja filtra DPF

Demontaż i montażRegeneracja wysyłkowa z darmowym kurierem

Uszkodzony sterownik turbiny :

W nowszych samochodach turbodoładowanych wdrożono sterowniki elektroniczne regulujące zmienną geometrie VNT. Symbol VNT jest skrótem od Variable Nozzle Turbine (zmienna dysza turbiny) i oznacza regulację intensywności przepływu spalin za pomocą tzw. kierownicy.

Nastawniki elektroniczne okazały się być bardzo awaryjne, powodując wiele nieprawidłowości m.in. spadek mocy, nierówna praca silnika, tryb awaryjny, zwiększone spalanie, nadmierne dymienie pojazdu.

Na co należy zwrócić szczególną uwagę ?

Kompleksowa regeneracja sterownika turbiny czyli naprawa lub sprawdzenie jednocześnie obu urządzeń. Tylko taka diagnostyka bądź naprawa pozwoli na bezawaryjną pracę w przyszłości. Bardzo często zdarza się że nasi klienci regenerują turbosprężarkę a nie zdiagnozowany oraz nie zaadoptowany sterownik montowany jest ponownie na naprawione urządzenie. Takie działania często powodują kolejne problemy związane z pracą sterownika. Powiązane jest to z kilkoma czynnikami tj. zużyty sterownik, który nie został naprawiony, złe ustawienie muszli turbosprężarki, zły montaż sterownika bez ingerencji w jego ustawienie.

Dlatego jako nie liczni oferujemy Państwu kompleksową usługę regeneracji sterownika w atrakcyjnej cenie. Aby nie obciążać klienta dodatkowymi kosztami zawszę zaczynamy od sprawdzenia zmiennej geometrii turbosprężarki, takie sprawdzenie może dokonać klient zanim ktokolwiek zacznie opiniować oraz naprawiać pojazd.

Regenerujemy sterowniki z całej Polski – skontaktuj się z nami!

Ikona bezpłatnt odbiór

Auto pracuje w trybie awaryjnym?

Ikona gwanrancji

Nagły spadek mocy?

Ikona oryginalnych części zamiennych

Zamów regenerację sterownika turbosprężarki

Ikona certyfikatu

Naprawimy Twój sterownik