Zadzwoń do nas
500 56 54 54

Napisz do nas
biuro@turbodpf.pl

Odbierzemy od Ciebie lub wskazanego warsztatu samochodowego
turbosprężarkę / filtr DPF
w promieniu 50km od siedziby naszej firmy

Turbosprężarki

 

Awaria turbosprężarki to nie powód do zakupu nowej. Serwis turbosprężarek Tubrodpf.pl specjalizuje się w naprawie i regeneracji turbin i turbosprężarek. Klientów zainteresowanych usługami serwisu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Regeneracja i naprawa turbosprężarek – sprawdź, jak działamy:

 • Wierzymy w swoją jakość! oraz uczciwość naszych klientów. U nas zapłacisz  po 5 dniach testowania zregenerowanej przez nas turbosprężarki. Masz mieć pewność że wybrałeś/aś dobrze! Tego nie ma Konkurencja!

 

 • W 90 PROCENTACH CENA REGENERACJI TO 750 PLN 
 • kurier gratis w obie strony!
  dla nas ważny jest Twój czas oraz wygoda. Wystarczy, że spakujesz turbosprężarkę, a my zrobimy resztę za ciebie (bez jeżdżenia, drukowania, bez wychodzenia z domu).
  W większości przypadków czas realizacji to 48h od momentu wysłania.
  – Spakuj paczkę,
  – poinformuj nas o tym, my wyślemy kuriera, który odbierze turbosprężarkę,
  – po regeneracji odeślemy ją do Ciebie,
  – otrzymasz: zregenerowaną turbosprężarkę, pisemną gwarancję, wykresy z maszyny wyważającej turbo technics.

 • odbierzemy darmowo Twoją turbosprężarkę (do 30 km od naszej firmy), zregenerujemy i dostarczymy do Ciebie.

 • wykonamy dla Ciebie usługę kompleksowo w naszym warsztacie(demontaż, regeneracja, montaż).

 • regeneracja odbędzie się na sprzęcie najnowszej generacji, m.in. firmy Turbo Technics.

 • pracujemy tylko na oryginalnych częściach firmy Melett oraz Kode, najlepszych firm na rynku europejskim.

 • zajmujemy się naprawą elektronicznych sterowników turbosprężarek,a następnie testujemy je na najnowocześniejszym sprzęcie firmy Turbo Technics

 • gwarancja do 24 miesięcy bez limitu kilometrów.

Naprawa turbosprężarek to nasza specjalność. Naprawiamy turbiny w samochodach osobowych i ciężarowych, niezależnie od marki, modelu i rocznika samochodu. Z zachowaniem największej staranności i najwyższej jakości realizowanej usługi. Zachęcamy do skorzystania z naszej pomoc!

Nasze warsztaty:

Klientów z terenu miasta Warszawa i okolicznych miejscowości zachęcamy do osobistego skorzystania z naszego serwisu. Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek to usługi, które świadczymy w dwóch punktach serwisowych na terenie Warszawy:

Q-SERVICE AUTO SZASER, Warszawa, ul. Szaserów 104. (Wygodny dojazd Skm, linią S1 lub autobusem nr. 523,188,102,202). Warsztat wykonuje odczyt wartości bieżących filtra lub turbosprężarki, demontaż, sprawdzenie stanu monolitu filtra lub turbosprężarki, montaż oraz kasowanie błędów w sterowniku silnika. Cena usługi jeżeli chodzi o filtr  to koszt od 250 -400 PLN Turbosprężarki od 350-500 PLN i kształtuje się zależnie od trudności demontażu filtra lub turbosprężarki. Umów się na wizytę : tel. 602 315 463

– Q-SERVICE, Warszawa ul. Dzięcioła 22. Warsztat wykonuje odczyt wartości bieżących filtra lub turbosprężarki, demontaż, sprawdzenie stanu monolitu filtra lub turbosprężarki, montaż oraz kasowanie błędów w sterowniku silnika. Cena usługi jeżeli chodzi o filtr  to koszt od 250 -400 PLN a Turbosprężarki od 350-500 PLN i kształtuje się zależnie od trudności demontażu filtra lub turbosprężarki.
Umów się na wizytę : tel. 602373150

Ikona bezpłatnt odbiór

Uszkodziłą sie Twoja turbosprężarka?

Ikona gwanrancji

Zamów regenerację turbosprężarki

Ikona oryginalnych części zamiennych

Odbierzemy turbinę od Ciebie lub wskazanego warsztatu

Ikona certyfikatu

Zregenerujemy Twoją turbosprezarkę

Szybka wycena

Interesująca usługa:

Regeneracja TurboRegeneracja filtra DPF

Demontaż i montażRegeneracja wysyłkowa z darmowym kurierem

naprawa turbosprężarek warszawa

regeneracja turbin warszawa

Projekt turbodoładowania został opatentowany w 1905 roku przez szwajcarskiego doktora Alfreda Buchi. Stosowane w samochodach ciężarowych od 1938 roku, natomiast w osobowych – od 1973 roku.

turbosprężarki regeneracja warszawa

Turbosprężarka potocznie zwana turbiną, czy turbo, składa się z turbiny oraz sprężarki, które łączy jeden wał. Wirnik turbiny napędzany jest gazami dolotowymi, które napędzają również wirnik sprężarki – wynika to właśnie z faktu wspólnego połączenia wałem.

Warto wspomnieć o istnieniu dwóch ciekawych typach budowy układu doładowania:

 • BiTurbo – w którym pracują dwie turbosprężarki równoległe
 • TwinTurbo – w przypadku szeregowego ułożenia turbosprężarek

Zarówno w jednym, jak i drugim typie regeneracja turbiny przedłuża żywotność silnika przywracając mu jego pierwotne osiągi. Prawidłowo zdiagnozowana i usunięta usterka pozwala na dalszą bezawaryjną eksploatację silnika. Dodatkową zaletą regeneracji turbosprężarek jest stosunkowo niska cena usługi w porównaniu z kosztem zakupu nowego komponentu. Dlatego też naprawa turbosprężarek to usługa oferowana głównie właścicielom pojazdów używanych.

turbiny regeneracja warszawa

Przyczyny uszkodzenia turbosprężarki

Istnieje wiele przyczyn uszkodzenia turbosprężarki i bez odpowiedniej diagnostyki nie należy przeprowadzać jej wymiany czy regeneracji. W ten sposób można narazić się na kolejną awarię ze względu na brak usunięcia pierwotnej przyczyny uszkodzenia. Można wyróżnić następujące przyczyny uszkodzenia turbosprężarek:

 • niedostateczne smarowanie – szczególnie w przypadku starszych pojazdów z dość dużym przebiegiem. Regularna kontrola podzespołów i prawidłowo przeprowadzane przeglądy to warunek konieczny, aby upewnić się, że elementy ruchome podzespołów są prawidłowo smarowane. Powodem niedostatecznego smarowania może być także niezwykle banalny – jazda na zbyt niskim poziomie oleju
 • jazda na starym oleju – należy pamiętać, że olej silnikowy po około 15 tysiącach kilometrów traci swoje właściwości (w starszych autach należy wymieniać olej nawet co 10 tysięcy kilometrów). Brak wymiany oleju w odpowiednim czasie powoduje zanieczyszczenie, jak również niedrożność przewodów olejowych. Taki stan rzeczy to najszybsza droga to uszkodzenia turbosprężarki
 • źle dobrany olej silnikowy – w przeciwieństwie do silników wolnossących, w jednostkach z turbodoładowaniem nie można pozwolić sobie na nieprawidłowy wybór oleju silnikowego.
 • tuningi sterowników silnika, nieszczelność układu dolotowego

turbosprężarki serwis warszawa

Objawy uszkodzenia turbosprężarki

Turbosprężarki to jednostki, które pomimo swojej dużej trwałości mogą zostać uszkodzone w skutek nieprawidłowej eksploatacji pojazdu. Jeżeli zanotowałeś w swoim samochodzie z turbodoładowaniem znaczny spadek mocy – przyczyną może być właśnie uszkodzona turbosprężarka. Objawem usterki tej jednostki może być również wyraźne szarpanie podczas przyspieszania. Niepokojący powinien być również czarny dym wydobywający się z rury wydechowej, czy gwizd lub metaliczne dźwięki wydobywające się spod maski.

Ikona bezpłatnt odbiór

Uszkodziłą sie Twoja turbosprężarka?

Ikona gwanrancji

Zamów regenerację turbosprężarki

Ikona oryginalnych części zamiennych

Odbierzemy turbinę od Ciebie lub wskazanego warsztatu

Ikona certyfikatu

Zregenerujemy Twoją turbosprezarkę